0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    Oranı Düşen Maçlar
    • EV SAHİBİ
    • 1
    • 0
    • 2
    • DEPLASMAN
    Peninsul
    • 12.17
    • 03.96
    • 22.72
    • Sunshine Coast Wanderers U23
    Las Vega
    • 13.20
    • 03.64
    • 22.02
    • Phoenix Rising
    Manukau
    • 11.40
    • 05.05
    • 25.95
    • Northshore United
    Petone
    • 15.45
    • 04.60
    • 21.47
    • Wellington Phoenix II
    North We
    • 13.26
    • 04.16
    • 21.88
    • Napier City Rovers
    ABM Gala
    • 11.74
    • 03.12
    • 25.10
    • RueRue
    Reinmeer
    • 11.69
    • 03.58
    • 24.54
    • Kochi United
    Edgewort
    • 14.42
    • 04.10
    • 21.64
    • Broadmeadow Magic
    Launcest
    • 11.32
    • 06.05
    • 26.25
    • Devonport City (Women)
    Honda Lo
    • 11.83
    • 03.56
    • 23.94
    • Tiamo Hirakata
    Central
    • 12.22
    • 02.85
    • 23.44
    • Solomon Warriors
    Tasmania
    • 11.82
    • 04.50
    • 23.05
    • South Hobart II
    Dandenon
    • 12.86
    • 03.92
    • 22.10
    • Dandenong Thunder U21
    Gwelup C
    • 12.86
    • 04.44
    • 21.98
    • Sorrento U20
    Belconne
    • 12.03
    • 03.84
    • 23.06
    • Canberra Olympic
    Cooma Ti
    • 11.49
    • 04.68
    • 25.10
    • West Canberra Wanderers
    O'Connor
    • 13.46
    • 03.98
    • 21.88
    • Monaro Panthers
    Inglewoo
    • 13.22
    • 04.32
    • 21.85
    • Perth RedStar U20
    Langwarr
    • 14.04
    • 04.06
    • 21.71
    • Bulleen Lions
    Bayswate
    • 11.68
    • 04.74
    • 23.62
    • Cockburn City U20
    Armadale
    • 16.75
    • 06.00
    • 21.30
    • Perth U20
    Melbourn
    • 11.50
    • 05.00
    • 24.64
    • St Albans Saints U21
    Manningh
    • 12.07
    • 03.92
    • 22.92
    • Werribee City
    Lae City
    • 12.15
    • 02.90
    • 23.54
    • PRK Hekari United
    Adelaide
    • 12.03
    • 03.66
    • 23.18
    • Para Hills Knights
    Modbury
    • 11.39
    • 05.00
    • 26.15
    • Adelaide Raiders
    Cumberla
    • 13.34
    • 03.92
    • 21.99
    • Belgrade Adelaide
    Sturt Li
    • 12.36
    • 03.74
    • 22.72
    • Adelaide Olympic
    Adelaide
    • 13.82
    • 03.74
    • 21.81
    • Adelaide Victory
    Hobart O
    • 11.34
    • 05.45
    • 26.50
    • Riverside Olympic
    Peninsul
    • 11.49
    • 04.78
    • 25.70
    • Sunshine Coast Wanderers
    Altona M
    • 11.56
    • 04.26
    • 24.92
    • Heidelberg United U21
    Wollongo
    • 12.54
    • 03.72
    • 22.35
    • Manly United U20
    Moreton
    • 12.00
    • 04.10
    • 22.98
    • Gold Coast United U23
    Dandenon
    • 13.88
    • 03.88
    • 21.85
    • Dandenong Thunder
    South We
    • 16.60
    • 05.75
    • 21.30
    • Brisbane City (Women)
    Floreat
    • 11.79
    • 04.04
    • 24.00
    • Perth Glory U21
    Marconi
    • 12.49
    • 03.92
    • 22.32
    • Mount Druitt Town Rangers U20
    Armadale
    • 12.64
    • 03.46
    • 22.55
    • Perth
    Western
    • 11.47
    • 04.80
    • 25.15
    • Joondalup United
    Vegalta
    • 12.08
    • 03.54
    • 23.24
    • Montedio Yamagata
    Inglewoo
    • 13.32
    • 03.80
    • 22.03
    • Perth RedStar
    Dangjin
    • 12.95
    • 03.07
    • 22.44
    • Ulsan Citizen
    Yokohama
    • 11.73
    • 04.16
    • 24.40
    • Kashiwa Reysol
    Stirling
    • 14.38
    • 04.50
    • 21.59
    • Balcatta U20
    Fremantl
    • 11.75
    • 04.14
    • 23.74
    • Mandurah City
    Gwelup C
    • 13.36
    • 03.54
    • 22.10
    • Sorrento
    Bayswate
    • 11.64
    • 04.26
    • 24.78
    • Cockburn City
    Quinns
    • 12.34
    • 03.82
    • 22.51
    • Dianella White Eagles
    Rockingh
    • 11.69
    • 04.10
    • 24.08
    • UWA Nedlands
    Port Mel
    • 12.41
    • 03.70
    • 22.68
    • Oakleigh Cannons
    Brisbane
    • 13.92
    • 04.30
    • 21.76
    • Brisbane Olympic
    Adelaide
    • 11.63
    • 04.10
    • 25.05
    • North Eastern MetroStars
    APIA Lei
    • 11.72
    • 04.28
    • 24.16
    • Sydney U21
    Altona M
    • 13.34
    • 03.76
    • 22.03
    • Heidelberg United
    Sunshine
    • 12.63
    • 03.88
    • 22.23
    • Magpies Crusaders
    Southsid
    • 12.31
    • 03.92
    • 22.50
    • Caboolture
    Pocheon
    • 12.61
    • 02.86
    • 22.87
    • Paju Citizen
    Gangwon
    • 12.77
    • 03.50
    • 22.31
    • Seoul United
    Saint Ge
    • 11.43
    • 04.72
    • 25.85
    • St. George Saints
    Bayside
    • 11.35
    • 05.45
    • 26.35
    • University of Queensland
    Qingdao
    • 11.57
    • 04.28
    • 25.15
    • Zibo Cuju
    Yokohama
    • 13.80
    • 03.86
    • 21.79
    • Fujieda MYFC
    Austria
    • 11.85
    • 04.26
    • 23.28
    • Wil 1900
    Humenne
    • 11.63
    • 04.38
    • 24.16
    • 1. Tatran Presov
    Logan Li
    • 12.38
    • 04.10
    • 22.54
    • Brisbane Roar U21
    Moreton
    • 12.60
    • 04.02
    • 22.35
    • Gold Coast United
    Naga Wor
    • 12.75
    • 03.46
    • 22.26
    • Boeung Ket
    Blacktow
    • 11.41
    • 04.96
    • 25.80
    • Hills United
    Toowong
    • 11.69
    • 04.24
    • 23.96
    • Acacia Ridge
    1. Slova
    • 11.53
    • 04.42
    • 25.10
    • Trencin
    Ruch Cho
    • 12.73
    • 03.54
    • 22.31
    • Odra Opole
    Northern
    • 13.86
    • 04.00
    • 21.74
    • Western Sydney Wanderers U21
    Mounties
    • 12.08
    • 03.86
    • 22.94
    • SD Raiders
    Bonnyrig
    • 15.00
    • 04.22
    • 21.55
    • NWS Spirit
    Kataller
    • 12.14
    • 02.87
    • 23.76
    • Nagano Parceiro
    Jeonbuk
    • 11.89
    • 03.62
    • 23.96
    • Daegu
    Marconi
    • 11.43
    • 04.88
    • 26.70
    • Mount Druitt Town Rangers
    Lisen
    • 11.80
    • 03.80
    • 23.80
    • Skalica
    Chungnam
    • 11.91
    • 03.20
    • 24.36
    • Ansan Greeners
    MSK Zili
    • 12.13
    • 03.76
    • 22.89
    • Karvina
    PS Barit
    • 13.20
    • 03.24
    • 22.20
    • Madura United
    Mito Hol
    • 12.49
    • 03.18
    • 22.96
    • Fagiano Okayama
    Avispa F
    • 13.84
    • 03.22
    • 22.10
    • Sanfrecce Hiroshima
    Port Mel
    • 12.12
    • 04.22
    • 22.65
    • Oakleigh Cannons U21
    Gainare
    • 12.97
    • 03.38
    • 22.23
    • Sagamihara
    Wisla Kr
    • 12.25
    • 03.56
    • 22.86
    • Stal Mielec
    Young Li
    • 13.04
    • 03.88
    • 22.04
    • Balestier Khalsa
    Ehime
    • 12.71
    • 03.26
    • 22.43
    • Kagoshima United
    Kawasaki
    • 11.42
    • 04.70
    • 26.90
    • Jubilo Iwata
    Slask Wr
    • 12.60
    • 03.60
    • 22.35
    • GKS Jastrzebie
    Gornik L
    • 11.45
    • 04.44
    • 25.95
    • Pogon Siedlce
    Chrobry
    • 11.55
    • 04.24
    • 25.00
    • KKS 1925 Kalisz
    Sanna Kh
    • 11.72
    • 03.44
    • 24.80
    • Long An
    QNK Quan
    • 11.59
    • 03.60
    • 25.70
    • XSKT Can Tho
    IL Sandv
    • 14.08
    • 04.66
    • 21.58
    • Nordstrand IF
    Roasso K
    • 12.63
    • 03.24
    • 22.70
    • Oita Trinita
    Casuarin
    • 11.82
    • 04.74
    • 22.92
    • Mindil Aces
    V-Varen
    • 11.71
    • 03.58
    • 25.40
    • Blaublitz Akita
    Croydon
    • 11.89
    • 03.90
    • 23.68
    • Adelaide United U21
    Raufoss
    • 15.10
    • 04.98
    • 21.44
    • Spjelkavik
    Hannover
    • 11.39
    • 04.98
    • 26.40
    • MSV Duisburg
    Ba Ria V
    • 11.70
    • 03.46
    • 24.94
    • Tuan Tu Phu Tho
    VSG Altg
    • 12.72
    • 03.82
    • 22.21
    • Hertha II
    Coastal
    • 12.12
    • 02.80
    • 23.86
    • Kagera Sugar
    Seoul
    • 12.08
    • 03.34
    • 23.68
    • Incheon United
    Anyang
    • 12.20
    • 03.14
    • 23.42
    • Seoul E-Land
    Tianjin
    • 13.38
    • 03.36
    • 22.20
    • Meizhou Hakka
    Wuhan Ya
    • 14.94
    • 03.80
    • 21.72
    • Shanghai Port
    Zhejiang
    • 15.90
    • 04.08
    • 21.58
    • Shandong Luneng Taishan
    Stal Rze
    • 11.74
    • 04.10
    • 23.84
    • Garbarnia Krakow
    Atletico
    • 13.88
    • 03.22
    • 21.86
    • Flandria U20
    Floro
    • 11.46
    • 04.72
    • 25.10
    • Lillehammer
    Urædd
    • 14.78
    • 05.00
    • 21.47
    • Sprint-Jeloy
    Ekibastu
    • 12.09
    • 03.10
    • 23.46
    • Yassi Turkistan
    Brodd
    • 11.78
    • 04.20
    • 23.42
    • Djerv Haugesund
    AC Spart
    • 12.08
    • 03.74
    • 23.01
    • Chrudim
    ŽP Sport
    • 13.06
    • 03.76
    • 22.05
    • Zbrojovka
    Brondby
    • 11.79
    • 03.88
    • 23.84
    • Hvidovre
    Isloch
    • 12.24
    • 03.40
    • 22.99
    • Gomel
    1860 Mun
    • 12.27
    • 03.70
    • 22.74
    • Karlsruher
    Negeri S
    • 11.95
    • 03.54
    • 23.50
    • Pahang
    Kuching
    • 11.88
    • 03.72
    • 23.54
    • Polis Di-Raja Malaysia
    MAFCO
    • 12.52
    • 03.13
    • 22.52
    • Mighty Wanderers
    Eskhata
    • 11.94
    • 03.50
    • 23.46
    • Istaravshan Ura-Tyube
    Faizkand
    • 12.38
    • 03.30
    • 22.84
    • Ravshan Kulob
    Moyale B
    • 12.40
    • 02.94
    • 23.10
    • Red Lions
    Mighty T
    • 14.16
    • 03.14
    • 21.92
    • Silver Strikers
    Bremnes
    • 13.03
    • 04.20
    • 21.92
    • Vidar
    Kelantan
    • 11.77
    • 03.60
    • 24.30
    • Perak
    Melaka U
    • 11.60
    • 03.92
    • 24.96
    • Sarawak United
    Biashara
    • 11.73
    • 03.01
    • 25.50
    • KMC
    Fana IL
    • 12.07
    • 04.20
    • 22.73
    • Lysekloster Idrettslag
    Mandalsk
    • 12.83
    • 04.30
    • 21.98
    • Follo
    XV Pirac
    • 12.35
    • 03.24
    • 22.89
    • Capivariano U20
    Austria
    • 12.89
    • 03.72
    • 22.17
    • Osijek
    Centro A
    • 12.32
    • 03.15
    • 23.11
    • Deportivo Maldonado
    Akzhayik
    • 12.79
    • 03.09
    • 22.61
    • Ordabasy
    Club Atl
    • 12.34
    • 03.22
    • 22.92
    • San Lorenzo II
    Persija
    • 13.26
    • 03.46
    • 22.09
    • Borneo
    Kortrijk
    • 12.44
    • 03.82
    • 22.44
    • Mechelen
    Newell's
    • 12.57
    • 03.18
    • 22.61
    • Estudiantes II
    Slutsk
    • 12.13
    • 03.06
    • 23.58
    • Vitebsk
    Rheindor
    • 13.12
    • 03.74
    • 22.05
    • Luzern
    Basel
    • 12.03
    • 03.68
    • 23.22
    • Greuther Furth
    Spartans
    • 13.50
    • 03.78
    • 21.88
    • East Fife
    SKN St.
    • 15.50
    • 04.54
    • 21.48
    • Austria Wien
    Panevezy
    • 11.59
    • 03.62
    • 25.80
    • Siauliai
    Criciuma
    • 12.07
    • 03.12
    • 23.82
    • Vila Nova
    Vestri
    • 12.24
    • 03.68
    • 22.86
    • Knattspyrnudeild UMFG
    Bala Tow
    • 12.57
    • 03.80
    • 22.46
    • Cliftonville
    Swift He
    • 16.65
    • 04.92
    • 21.38
    • 1. Saarbrucken
    Werder B
    • 11.54
    • 04.54
    • 24.92
    • VfB Oldenburg
    UMF Sind
    • 11.27
    • 05.35
    • 27.10
    • Augnablik Kopavogur
    Senja
    • 14.12
    • 05.55
    • 21.50
    • Skjetten
    Toten
    • 17.80
    • 05.70
    • 21.27
    • Brumunddal
    Orkla
    • 11.60
    • 05.30
    • 23.60
    • Melhus
    Sarmient
    • 12.35
    • 03.24
    • 22.88
    • Platense II
    Gjovik-L
    • 11.88
    • 03.82
    • 23.48
    • Baerum
    Haugesun
    • 13.32
    • 03.84
    • 22.04
    • Viking
    Aksu
    • 12.47
    • 03.22
    • 22.86
    • Shakhter Karagandy
    Niger To
    • 11.51
    • 03.74
    • 25.75
    • Kwara United
    Akwa Uni
    • 11.54
    • 03.44
    • 26.10
    • Plateau United
    Al-Saree
    • 12.98
    • 02.95
    • 22.49
    • Al-Salt
    LASK Lin
    • 11.89
    • 03.86
    • 23.48
    • KS Cracovia
    C.A. Pro
    • 12.10
    • 03.24
    • 23.38
    • Central Espanol
    Lys Sass
    • 12.66
    • 02.48
    • 23.18
    • Stella Club d'Adjame
    Florida
    • 11.37
    • 05.00
    • 25.70
    • Florida Premier (Women)
    Dodoma
    • 12.60
    • 02.90
    • 22.70
    • Azam
    Racing U
    • 13.00
    • 04.18
    • 21.87
    • R. Charleroi
    Iþrottaf
    • 13.46
    • 04.22
    • 21.74
    • Íþrottafelagið Volsungur (Women)
    Havnar B
    • 14.82
    • 04.10
    • 21.59
    • KI Klaksvik
    Riteriai
    • 13.26
    • 03.20
    • 22.18
    • Hegelmann Litauen
    Fortuna
    • 13.17
    • 03.66
    • 22.05
    • Olympiacos Piraeus
    Fortune
    • 12.50
    • 02.74
    • 23.17
    • Wallidan
    Bodo-Gli
    • 12.74
    • 04.30
    • 22.03
    • Tiller IL
    Deportes
    • 12.13
    • 03.44
    • 23.36
    • Universidad de Concepcion
    Sochi
    • 14.24
    • 04.14
    • 21.70
    • Zenit Saint Petersburg
    OC Safi
    • 12.57
    • 02.64
    • 23.24
    • Ittihad Riadhi de Tanger
    Hartford
    • 13.84
    • 03.86
    • 21.78
    • Louisville City
    Cincinna
    • 12.84
    • 03.60
    • 22.17
    • Orlando City II
    Club Com
    • 11.78
    • 03.15
    • 25.10
    • Defensores Unidos
    Deportiv
    • 12.32
    • 02.86
    • 23.38
    • Gimnasia y Esgrima de Jujuy
    Al-Faisa
    • 14.16
    • 02.87
    • 22.06
    • Al-Wehdat
    Maan
    • 12.20
    • 03.10
    • 23.34
    • Moghayer Al Sarhan
    Bassam
    • 11.41
    • 04.18
    • 27.00
    • CO Korhogo
    Danubio
    • 14.06
    • 03.28
    • 21.92
    • Club Nacional Montevideo
    Comercia
    • 11.09
    • 09.30
    • 215.00
    • Independente Limeira U20
    Brikama
    • 12.38
    • 02.51
    • 23.80
    • WAA Banjul
    New Jers
    • 17.20
    • 05.95
    • 21.26
    • Coppermine United (Women)
    Neman Gr
    • 14.48
    • 03.84
    • 21.87
    • BATE Borisov
    EC Sao J
    • 11.64
    • 04.14
    • 24.38
    • Novo Hamburgo U20
    Austria
    • 12.60
    • 03.76
    • 22.45
    • Serbia U19
    XV De No
    • 11.53
    • 03.82
    • 26.00
    • Taquaritinga SP
    Independ
    • 14.92
    • 03.80
    • 21.63
    • Amparo Athletico Club
    Associac
    • 12.01
    • 02.94
    • 24.14
    • Parana Clube Curitiba
    Real Nor
    • 12.46
    • 03.00
    • 22.94
    • Associacao Atletica Internacional
    Sant And
    • 12.46
    • 02.75
    • 23.22
    • Cianorte Futebol Clube
    Sao Paul
    • 13.11
    • 03.10
    • 22.29
    • Icasa
    Paulista
    • 11.81
    • 03.40
    • 24.24
    • Sociedade Esportiva Itapirense
    S.E.R. C
    • 11.64
    • 03.30
    • 26.00
    • Esporte Clube San Luis
    Defensa
    • 12.46
    • 03.20
    • 23.05
    • Velez Sarsfield
    Central
    • 12.44
    • 02.89
    • 23.08
    • CSD Yupanqui
    Castanha
    • 11.66
    • 03.78
    • 24.68
    • IV de Julho
    Deportiv
    • 12.74
    • 02.73
    • 22.81
    • Deportivo Espanol
    CA San M
    • 12.53
    • 02.92
    • 22.96
    • Deportivo Armenio
    Club Atl
    • 11.83
    • 03.24
    • 24.54
    • UAI Urquiza
    Canuelas
    • 12.43
    • 02.90
    • 23.13
    • Club Atletico Talleres Remedios de Escalada
    Club Atl
    • 12.71
    • 02.80
    • 22.77
    • CSR Espanol
    Talleres
    • 12.25
    • 03.22
    • 23.42
    • Central Cordoba de Santiago
    Provinci
    • 16.85
    • 04.74
    • 21.43
    • Union Espanola
    Aftureld
    • 12.14
    • 04.36
    • 22.39
    • Fram Ulfarnir U19
    Everton
    • 11.92
    • 03.74
    • 23.72
    • Deportes Magallanes
    Barneche
    • 13.06
    • 03.30
    • 22.34
    • Cobresal
    Independ
    • 16.60
    • 04.64
    • 21.45
    • Nublense
    Club Spo
    • 12.12
    • 03.30
    • 23.24
    • CSE
    Associac
    • 14.16
    • 03.38
    • 21.84
    • Pouso Alegre
    Gremio E
    • 12.28
    • 03.08
    • 23.17
    • Costa Rica EC
    Betim Es
    • 12.82
    • 02.90
    • 22.58
    • Betim
    Bahia
    • 11.62
    • 03.70
    • 25.85
    • Novorizontino
    Seattle
    • 11.74
    • 03.94
    • 24.56
    • Sporting Kansas City
    Alvarado
    • 13.40
    • 02.82
    • 22.34
    • Belgrano
    Wydad Ca
    • 11.37
    • 04.64
    • 27.80
    • Difaa El Jadida
    Hassania
    • 13.28
    • 03.09
    • 22.24
    • Raja Casablanca
    Clube At
    • 12.65
    • 03.20
    • 22.78
    • Clube Atletico Bragantino
    Ecuador
    • 12.15
    • 03.30
    • 23.24
    • Panama (Women)
    Defensor
    • 11.98
    • 03.26
    • 23.84
    • Cerro Largo
    D.C. Uni
    • 12.30
    • 03.44
    • 23.11
    • Nashville
    Estudian
    • 12.08
    • 03.38
    • 23.70
    • Newell's Old Boys
    Náutico
    • 14.58
    • 03.72
    • 21.69
    • Humaita
    New Jers
    • 13.40
    • 03.68
    • 21.94
    • Long Island Rough Riders
    Pacific
    • 11.65
    • 03.86
    • 24.62
    • HFX Wanderers
    Club Gen
    • 11.73
    • 03.68
    • 24.54
    • Resistencia SC
    Club Atl
    • 13.82
    • 03.34
    • 22.06
    • Club Atletico Huracan
    Club Atl
    • 12.07
    • 03.01
    • 23.82
    • CSyD Flandria
    Sport Cl
    • 11.98
    • 03.24
    • 24.12
    • Brusque
    Miami Du
    • 14.94
    • 04.44
    • 21.53
    • Central Florida Panthers
    Corinthi
    • 12.09
    • 03.24
    • 24.38
    • Santos
    Western
    • 11.88
    • 03.88
    • 23.44
    • Vermont Green
    Premier
    • 15.05
    • 06.00
    • 21.37
    • Miss Kick (Women)
    Frederic
    • 11.58
    • 04.32
    • 24.62
    • First State
    Chile (W
    • 11.75
    • 03.64
    • 24.38
    • Venezuela (Women)
    Minneapo
    • 12.38
    • 03.64
    • 22.54
    • Peoria City
    Miami
    • 11.56
    • 03.94
    • 25.35
    • Los Angeles Galaxy II
    Pittsbur
    • 12.44
    • 03.42
    • 22.60
    • Tampa Bay Rowdies
    Nona
    • 12.34
    • 03.52
    • 22.66
    • Florida Elite
    Tallahas
    • 12.62
    • 04.04
    • 22.22
    • AFC Mobile
    River Pl
    • 11.40
    • 04.70
    • 28.10
    • Club Atletico Lanus
    Toronto
    • 12.97
    • 03.82
    • 22.23
    • Atlanta United
    South Ge
    • 12.57
    • 03.40
    • 22.47
    • Union Omaha
    CF Montr
    • 11.92
    • 03.78
    • 23.82
    • Charlotte
    Chattano
    • 12.08
    • 03.82
    • 22.96
    • Michigan Stars
    Texas Un
    • 11.50
    • 04.40
    • 25.35
    • Blue Goose
    Houston
    • 12.30
    • 03.40
    • 23.14
    • Chicago Fire
    Inter Mi
    • 12.44
    • 03.54
    • 22.81
    • Minnesota United
    O'Higgin
    • 11.62
    • 03.96
    • 25.40
    • CD Arturo Fernandez Vial
    Orange C
    • 11.63
    • 03.90
    • 24.72
    • Loudoun United
    Clube At
    • 11.60
    • 04.10
    • 25.65
    • Fortaleza EC
    Corpus C
    • 12.02
    • 04.80
    • 22.58
    • Brazos Valley Cavalry
    Tulsa Ro
    • 11.97
    • 03.54
    • 23.44
    • Charleston Battery
    Memphis
    • 11.73
    • 03.84
    • 24.14
    • Detroit City
    New Mexi
    • 12.00
    • 03.40
    • 23.50
    • Birmingham Legion
    Austin
    • 12.22
    • 03.64
    • 23.11
    • Dallas
    Pleasant
    • 11.91
    • 03.22
    • 24.06
    • Fresno Freeze (Women)
    Real Sal
    • 11.86
    • 03.68
    • 24.24
    • Columbus Crew
    Monterey
    • 13.54
    • 03.56
    • 21.93
    • Sacramento Republic
    Portland
    • 12.21
    • 03.66
    • 23.17
    • Colorado Rapids
    Blacktow
    • 11.37
    • 05.05
    • 26.45
    • Northbridge Bulls U20
    Valentin
    • 16.75
    • 04.92
    • 21.37
    • Maitland
    Khangari
    • 13.10
    • 03.94
    • 21.98
    • Athletic 220
    Vanraure
    • 13.05
    • 03.28
    • 22.24
    • Fukushima United
    JEF Unit
    • 12.33
    • 03.34
    • 23.14
    • Tokyo Verdy
    Gold Coa
    • 13.50
    • 04.10
    • 21.90
    • Queensland Lions
    Croatia
    • 11.64
    • 04.12
    • 24.38
    • Gungahlin United
    Rockdale
    • 11.90
    • 04.06
    • 23.54
    • Sydney United
    Bankstow
    • 13.20
    • 04.20
    • 21.89
    • Macarthur Rams (Women)
    Sydney O
    • 11.60
    • 04.52
    • 24.74
    • Cronulla-Sutherland Sharks
    Tegevaja
    • 12.24
    • 03.38
    • 22.96
    • Gifu
    North We
    • 15.55
    • 04.94
    • 21.43
    • APIA Leichhardt Tigers (Women)
    Sydney U
    • 11.72
    • 04.20
    • 23.84
    • Blacktown Spartans (Women)
    Imabari
    • 11.93
    • 03.34
    • 23.80
    • Azul Claro Numazu
    Gyeongju
    • 11.97
    • 03.40
    • 23.66
    • Busan Transportation Corporation
    Giravanz
    • 11.99
    • 03.32
    • 23.62
    • Kamatamare Sanuki
    Busan IP
    • 13.08
    • 03.30
    • 22.28
    • Bucheon 1995
    Yokohama
    • 12.85
    • 03.42
    • 22.46
    • Albirex Niigata
    Matsumot
    • 12.43
    • 03.30
    • 22.69
    • Iwaki
    Tochigi
    • 12.31
    • 03.08
    • 23.46
    • Grulla Morioka
    Ulsan Hy
    • 11.38
    • 04.80
    • 28.10
    • Seongnam Ilhwa Chunma
    Tokushim
    • 12.06
    • 03.15
    • 24.12
    • Thespakusatsu Gunma
    Cerezo O
    • 11.97
    • 03.60
    • 23.82
    • Shimizu S-Pulse
    Vissel K
    • 12.82
    • 03.32
    • 22.56
    • Urawa Red Diamonds
    Nagoya G
    • 13.05
    • 03.30
    • 22.40
    • Kashima Antlers
    Kyoto Sa
    • 13.09
    • 03.30
    • 22.38
    • Shonan Bellmare
    Capalaba
    • 14.32
    • 04.60
    • 21.65
    • Eastern Suburbs
    Ryukyu
    • 14.86
    • 03.58
    • 21.78
    • Machida Zelvia
    Renofa Y
    • 13.96
    • 03.48
    • 21.97
    • Ventforet Kofu
    Omiya Ar
    • 12.72
    • 03.36
    • 22.60
    • Zweigen Kanazawa
    Cheonan
    • 11.70
    • 03.34
    • 25.35
    • Yangju Citizen
    Gimhae C
    • 12.16
    • 03.00
    • 23.56
    • Changwon City
    Sagan To
    • 12.29
    • 03.26
    • 23.28
    • Tokyo
    Gangwon
    • 13.38
    • 03.42
    • 22.18
    • Jeju United
    Utsikten
    • 12.26
    • 03.56
    • 23.09
    • Brage
    Motala
    • 11.95
    • 03.70
    • 23.40
    • Pitea
    Skovde A
    • 12.75
    • 03.58
    • 22.46
    • Vasteras SK
    Daejeon
    • 11.67
    • 03.80
    • 24.88
    • GimPo Citizen
    Gwangju
    • 11.89
    • 03.64
    • 23.78
    • Gyeongnam
    Chengdu
    • 12.81
    • 03.26
    • 22.59
    • Shenzhen
    Ullern
    • 12.02
    • 04.20
    • 22.68
    • Sotra SK
    Ullensak
    • 11.66
    • 04.30
    • 24.16
    • Levanger
    Hammarby
    • 12.00
    • 03.80
    • 23.54
    • Hacken
    Dalkurd
    • 12.75
    • 03.76
    • 22.38
    • AFC Eskilstuna
    River Pl
    • 12.36
    • 03.24
    • 22.96
    • Club Atletico Boston River SAD
    Stabaek
    • 11.60
    • 04.20
    • 25.20
    • Fredrikstad
    Raufoss
    • 11.80
    • 03.98
    • 24.04
    • Skeid
    IK Start
    • 11.47
    • 04.70
    • 26.15
    • KIL Toppfotball
    Taraz
    • 13.16
    • 03.11
    • 22.35
    • Kairat
    Degerfor
    • 15.55
    • 04.30
    • 21.58
    • AIK
    Juventud
    • 12.40
    • 02.88
    • 22.95
    • Club Atletico Parana
    Tombense
    • 12.07
    • 03.28
    • 23.74
    • Clube Nautico Capibaribe
    Dinamo B
    • 16.65
    • 04.20
    • 21.45
    • Dinamo Minsk
    Sundsval
    • 17.80
    • 05.05
    • 21.39
    • Djurgardens
    HamKam
    • 12.65
    • 03.58
    • 22.56
    • Sarpsborg 08
    Sandefjo
    • 13.09
    • 03.56
    • 22.26
    • Tromso
    San Lore
    • 13.11
    • 03.28
    • 22.38
    • Club Atletico Tigre
    Bodo-Gli
    • 11.36
    • 05.35
    • 27.80
    • Aalesunds
    Cartagin
    • 12.40
    • 03.60
    • 22.60
    • Alajuelense
    Arsenal
    • 13.22
    • 03.42
    • 22.11
    • Slavia-Mozyr
    Misr El-
    • 13.98
    • 03.12
    • 22.03
    • Al-Masry
    Valereng
    • 11.68
    • 04.16
    • 24.76
    • Odd Grenland
    Club Alm
    • 12.05
    • 02.93
    • 24.06
    • Deportivo Riestra
    Atletico
    • 14.14
    • 03.32
    • 21.88
    • Ypiranga
    Carlos S
    • 13.72
    • 03.70
    • 21.88
    • Club Cienciano Cusco
    Universi
    • 11.81
    • 03.56
    • 24.22
    • EM Deportivo Binacional
    Platense
    • 12.28
    • 03.30
    • 23.28
    • Club Atletico Sarmiento Junin
    Deportiv
    • 12.25
    • 02.99
    • 23.36
    • All Boys
    Palestin
    • 11.66
    • 04.00
    • 24.98
    • Cobreloa
    Club Atl
    • 12.57
    • 02.99
    • 22.79
    • San Martin de San Juan
    Santiago
    • 13.38
    • 03.48
    • 22.11
    • Curico Unido
    Los Ange
    • 11.89
    • 03.80
    • 23.94
    • New York Red Bulls
    Botafogo
    • 12.57
    • 03.20
    • 22.88
    • Fluminense
    Independ
    • 11.68
    • 03.54
    • 25.00
    • CA San Telmo
    Ceara
    • 12.04
    • 03.30
    • 23.94
    • Atletico Clube Goianiense
    Club Soc
    • 12.55
    • 02.87
    • 22.93
    • Atletico de Rafaela
    Union La
    • 11.51
    • 04.20
    • 26.40
    • Santiago Morning
    Penarol
    • 12.01
    • 03.26
    • 23.76
    • Liverpool Montevideo
    Goias Es
    • 12.17
    • 03.20
    • 23.66
    • Cuiaba
    Huachipa
    • 11.64
    • 04.04
    • 25.05
    • Deportes Puerto Montt
    Coquimbo
    • 11.71
    • 03.70
    • 24.98
    • C.D. Melipilla
    Philadel
    • 12.58
    • 03.42
    • 22.70
    • New York City
    Tepatitl
    • 12.45
    • 02.88
    • 22.80
    • Dorados de Sinaloa
    Club Atl
    • 11.77
    • 03.08
    • 25.35
    • Guillermo Brown
    Vancouve
    • 12.57
    • 03.62
    • 22.60
    • New England Revolution
    Deportes
    • 12.09
    • 03.16
    • 23.82
    • Club Atletico Nacional SA
    Atlas
    • 12.24
    • 03.32
    • 23.34
    • Cruz Azul
    Bryne
    • 11.71
    • 04.10
    • 24.42
    • Stjordals-Blink
    Sogndal
    • 12.07
    • 03.80
    • 23.24
    • Mjondalen
    Asane
    • 12.86
    • 03.62
    • 22.32
    • Sandnes Ulf
    Ranheim
    • 12.39
    • 03.70
    • 22.70
    • KFUM-Kameratene
    Sirius
    • 12.83
    • 03.48
    • 22.45
    • Goteborg
    Kalmar
    • 11.85
    • 03.52
    • 24.48
    • IFK Varnamo
    Landskro
    • 12.97
    • 03.46
    • 22.37
    • Orebro
    Brommapo
    • 12.40
    • 03.58
    • 22.85
    • Osters
    Rentista
    • 12.05
    • 03.42
    • 23.44
    • Albion Montevideo
    Club Atl
    • 13.00
    • 03.10
    • 22.52
    • CA Independiente Avellaneda
    Sacachis
    • 13.07
    • 02.75
    • 22.60
    • Club Atletico Atlanta
    St Patri
    • 14.36
    • 03.54
    • 21.87
    • Shamrock Rovers
    Treaty U
    • 15.50
    • 04.10
    • 21.59
    • Cork City
    Bray Wan
    • 12.40
    • 03.48
    • 22.86
    • Wexford Youths
    Universi
    • 12.86
    • 03.34
    • 22.37
    • Club Centro Deportivo Municipal
    Ferro Ca
    • 12.63
    • 02.73
    • 22.99
    • Chaco For Ever
    Montevid
    • 12.76
    • 03.34
    • 22.45
    • Club Atletico Torque
    Atletico
    • 12.65
    • 03.40
    • 22.60
    • Godoy Cruz Antonio Tomba
    Sampaio
    • 12.52
    • 03.13
    • 22.95
    • CSA Maceio
    Operario
    • 12.43
    • 03.05
    • 23.16
    • Chapecoense
    Tacuary
    • 12.88
    • 03.28
    • 22.39
    • Sol de America
    Defensor
    • 12.33
    • 02.78
    • 23.46
    • Chacarita Juniors
    Sweden (
    • 12.12
    • 03.30
    • 22.85
    • Brazil (Women)
    Halmstad
    • 11.66
    • 04.14
    • 24.94
    • Trelleborgs
    Norrby
    • 11.49
    • 04.50
    • 26.50
    • Ostersunds
    Brusque
    • 12.85
    • 03.14
    • 22.57
    • Bahia
    Club Nac
    • 12.18
    • 03.20
    • 23.52
    • Union de Santa Fe
    Corinthi
    • 12.27
    • 03.22
    • 23.76
    • Boca Juniors
    Clube At
    • 11.81
    • 03.52
    • 24.76
    • Club Libertad
    Guarani
    • 12.17
    • 03.15
    • 23.60
    • Ituano
    Vila Nov
    • 12.11
    • 03.08
    • 23.90
    • Associacao Atletica Ponte Preta

    maç izle

    canlıkolik

    nba izle

    canlı maç izle

    bedava maç izle

    beinsports izle

    taraftarium24

    taraftarium24

    taraftarium24

    taraftarium24

    canlı maç izle

    taraftarium24

    taraftarium24

    taraftarium24

    taraftarium24

    taraftarium24

    taraftarium24

    taraftarium24

    taraftarium24

    taraftarium24

    taraftarium24

    taraftarium24

    taraftarium24

    taraftarium24

    taraftarium24

    taraftarium24

    taraftarium24

    taraftarium24

    canlı maç izle

    beinsports izle

    taraftarium24 izle

    justintv izle

    bedava izle

    trgool izle

    maç yayınları

    mobil maç izle

    nba izle

    hd maç izle

    taraftarium24

    şampiyonlar ligi maç izle

    Celticbet

    Celticbet Giriş

    Celticbet bonuslar

    Celticbet Paraçekme

    Celticbet Canlıbahis

    Celticbet Casino

    Celticbet Yeni Giriş

    discord sunucuları

    discord sunucuları

    discord sunucu

    discord sunucu

    türk discord sunucuları

    türk discord sunucuları

    discord sohbet sunucuları

    discord sohbet sunucuları

    discord sunucusu

    discord sunucusu

    discord public sunucular

    discord public sunucular